profesionální návrhy zahrad a zeleně

Děláme profesionální návrhy zahrad, návrhy výsadby zeleně a kompletní realizace zahrad.

Návrh zahrady od nás získáte v elektronické i tištěné podobě, dále získáte podrobný soupis veškerého potřebného rostlinstva a jiného materiálu. Samozřejmostí je kompletní podrobná kalkulace celého projektu.

Jak vznikají návrhy zahrad? Nejprve musí zahradní architekt zahradu vidět. Následují konzultace s klientem, kdy jsou stanoveny cíle. Děláme zahrady na míru. (Fráze? Ano, ale opravdu kdaždá realizace zahrady je přesně na míru.) Zahrada musí uspokojovat všechny potřeby majitele.

co je potřeba k návrhu zahrady?

vysadba-zahradyKaždá zahrada je jiná. Každá realizace zahrady je originální. Důležitým předpokladem pro výsledek je samotný návrh zahrady. U nás děláme precizní návrhy zahrad, které jsou řešeny chytře a prakticky. Klademe důraz na přípravy, kdy je potřeba mít jasné zadání prací, návrhy klienta a základní informace o potřebách, které by měla zahrada do budoucna uspokojovat.

teprve poté je možné začít s návrhem zahradyLOGO STUDIE

Profesionální zahradní architekt většinou nepotřebuje druhý pokus a na základě prohlídky zahrady, na základě podkladů a konzultací s klientem navrhne optimální návrhy zahrady, které jsou přizpůsobeny na míru potřebám majitele zahrady.