profesionální realizace zahrad na míru

Jaké děláme zahrady?
Naše zahrady jsou vždy originální, což je také dáno tím, že každá zahrada je jiná. Celkový dojem posouvají návrhy zahrad, které vypracujeme na základě požadavků klienta. Koncept zahrady může ovlivnit také například lokalita. Stylů zahrad je nezpočet, záleží jen na fantazii.

Co je důležité při realizacích zahrad?
Zahrada je místo, kde strávíte velkou část života. Proto realizujeme zahrady, které jsou živé, funkční, praktické, přesně na míru. Na míru Vám. Koncept zahrady může být zaměřen pro ralaxování, zahrada vhodná pro děti a hry, nebo sport. Do zahrady je nutné kromě rostlinstva a zeleně začlenit další objekty, jako jsou terasy, zahradní bazény, skleníky, boudy, parkovací stání aj. prvky. Návrh zahrady vypracujeme s ohledem na její údržbu. Chcete, aby Vaše zahrada byla místem odpočinku, nikoliv práce?

Děláme zahrady chytře.
Před zpracováním návrhu zahrady je nutné seznámit se s ní. Každá zahrada je jiná, s jinou atmosférou. Po získání veškerých informací navrhujeme vždy zahrady, které fungují jako celek. Součástí je návrh veškerých systémů zahrady, ať už závlahové systémy zahrady a trávníků, vhodné rozložení objektů na zahradě, trasování cest na zahradě a cokoliv dalšího. Vše by mělo vycházet z Vašeho životního stylu. Zahrada může být úžasným místem pro všechny, také pro děti nebo i zvířata. Děláme návrhy zahrad zdarma.
V JT-GARDEN Vám můžeme dodat veškeré rostlinstvo a materiál za výhodné ceny. Zajistíme také všechny stavební práce spojené s realizací zahrady, vše co vyplývá z návrhu zahrady, který od nás získáte zcela zdarma.

jak probíhají realizace zahrad?

Nejprve musí architekt zahradu vidět. Následují konzultace s klientem. Teprve poté je možné vypracovat návrhy zahrad. Na základě vybraného návrhu je možné začít s realizací zahrady, tj. terénní úpravy, nákup rostlinstva a materiálu, výsadba rostlin a zeleně, instalace zavlažovacího systému, pokládka trávníku, stavební práce aj. dle projektu.

jt-garden zahrady na míru

Firmu JT-GARDEN založil ing. Jan Tuček (CV).
Děláme zahrady na míru. Funkční, bezpečné a kvalitní zahrady, s ohledem na údržbu. Raelizace zahrady je hra, ve které vynikáme.

návrhy zahrad, návrh zahrady na míru

Navrhujeme profesionálně zahrady a zeleň. Na zákledě požadavků a představ zákazníka vypracujeme zdarma návrhy zahrad, zeleně, stavebních prvků a terénu, návrh zavlažování zahrady a ostatní přesně na míru. Naše návrhy zahrad jsou vždy funkční a bezpečné.

Zahrada může být vhodným místem pro relax, sport, nebo hru. Navrhneme Vaši zahradu tak, aby Vám do budoucna přinášela radost. Nebuďte otrokem své zahrady. Klademe důraz na údržbu zahrady již ve fázi jejího návrhu.

Jak vypadají takové návrhy zahrad?

další krok je realizece zahrady

Po schválení návrhu může přijít ihned na řadu samotná realizace. Z návrhu zahrady vyplývá kromě celkové ceny také veškerý materiál a rostlinstvo. První fáze realizace zahrady bývají tedy přípravy a nákup materiálu, rostlin aj. dle konkrétního projektu. Následně přijde na řadu samotné prvedení prací, jako jsou např. úprava terénu, výsadba rostlin a zeleně, instalace zavlažovacího systému, pokládka trávníku, stavební práce aj. dle projektu.

dodáme vám veškeré stromky, keře a rostlinstvo

V případě zájmu Vám samozřejmě dodáme veškeré rostlinstvo k realizaci projektu. Jsme připraveni také na drobné či větší stavební práce, které realizace zahrad často vyžadují. Naší snahou je realizovat zahrady kompletně. Svěření zahrady do našich rukou má několik výhod. Bezstarostně můžete sledovat ralizaci své zahrady podle Vašich představ, vše zařídí zahradní architekt s týmem odborníků různých zaměření.