údržba zeleně

Zaměřujeme se kompletně na údržbu zeleně, která je důležitá k zachování kvality rostlinstva, zeleně i trávníků v zahradách i parcích.

sekání trávníků, sekání trávy

V rámci údržby zeleně poskytujeme služby pro Vaše trávníky. Sekání a údržbu trávníků provádíme vždy kompletně, tzn. že kromě sekání trávníků je pro nás samozřejmostí sběr a odvoz posekané trávy, hnojení a řešení případných individuálních problémů s trávníky, provzdušňování trávníků aj. dle stavu trávníku a zahrady. Také mulčování trávníků je pro nás běžná praxe. Máte problémy s vysycháním trávníků? Mulčování je způsob údržby, kdy se posekaná tráva nesbírá, ale dále se využívá rozmělněná k posypu trávníku. Tím se zajistí přísun důležitých živin pro trávníky a zamezí se nadměrnému vysychání.

Poradíme si také s údržbou trávníků na svazích či těžko dostupných místech.

odmechování, odplevelení, hnojení trávníků

Máte problémy s mechy ve Vašem trávníku? Máme zkušenosti s odmechováním trávníků, kdy trávník opět nabude schopnost výživy a pěkného vzhledu.

Pokud Váš trávník trpí plevely, nabízíme účinné řešení odplevelení. Odplevelení trávníků realizujeme především chemickými postřiky. Samozřejmě že záleží na okolnostech, jako jsou stav trávníku, druh trávy, zeminy atd.

Hnojení trávníků se Vám vyplatí, trávníky jsou opravdu zelené a odolné škodlivím vlivům a plísním.

kácení a prožezy stromů, keřů

Věnujeme se také kácení a prořezávání stromů a keřů, které provádíme zpočátku vegetačního období. Kácení a prořezy stromů i keřů patří mezi běžné potřeby pro údržbu zeleně.